انتشار دومین کتاب آموزشی در سال 1390 در سازمان اتوبوسرانی شاهین شهرمدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه از چاپ اولین کتاب آخرین اصلاحات قوانین راهنمایی و رانندگی ویژه رانندگان اتوبوس در سطح استان خبر داد.

رضا رضایی اعلام کرد: این کتاب با عنوان ” سفری ایمن با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ” از سوی سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه و با مشارکت پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر میمه در بهمن ماه سال جاری به چاپ رسید.

وی هدف از انتشار این کتاب را آشنایی رانندگان وسایل نقلیه بخصوص رانندگان ناوگان اتوبوسرانی با آخرین اصلاحات قوانین راهنمایی و رانندگی عنوان کرد و افزود: در پی این آگاهی از قوانین ،رانندگی صحیح و بهتری را از رانندگان شاهد خواهیم بود که آرامش سفر و حادثه کمتر برای مسافران ، شهروندان و رانندگان را بدنبال دارد.

مدیر عامل سازمان در رابطه با موضوعات کتاب فوق گفت: این کتاب در 6 فصل تعاریف ،قوانین و مقررات ،مجازات، تصادفات ،وظایف و توصیه ها و مواردی از قوانین رسیدگی به تخلفات رانندگی گرد آوری شده است.

رضایی با توجه به اینکه کتاب ” سفری ایمن با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی “را دومین کتاب چاپ شده از سوی این سازمان در سال 1390 برشمرد، گفت: نظام آموزشی و بهسازی در یک سازمان به عنوان یکی از کارکردهای مهم مدیریت منابع انسانی است و سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه در راستای برنامه استراتژیک خود هدف رشد و ارتقاء سطح علمی پرسنل را دنبال می کند.

وی همچنین افزود: این سازمان علاوه بر چاپ کتاب فوق یک دوره کارگاه آموزشی ویژه تمامی پرسنل سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه در خصوص آشنایی با آخرین اصلاحات قوانین راهنمایی رانندگی با حضور کارشناس راهور برگزار نموده است .

رضایی گفت: 150 نفر از پرسنل سازمان ، این دوره 20 ساعته را با رضایت کامل گذراندند تا از بروز تخلفات در حوزه قوانین راهنمایی و رانندگی پیشگیری کنند.

مدیر عامل سازمان به برگزاری دوره های آموزشی کارکنان این سازمان تأکید کرد و افزود: امید است علاوه بر آموزش حضوری و غیر حضوری که تاکنون برای پرسنل انجام شده است و انشاء اله ادامه خواهد داشت این کتاب آموزشی نیز موجب افزایش کارایی نیروهای متعهد و دلسوز سازمان گردد.


مربوط به: سفری ایمن با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی،کتابها | بدون نظر

ارسال نظر