گرامیداشت روز حمل و نقل در ورزشگاه تختی شاهین شهربه مناسبت گرامیداشت ۲۶ آذرماه، روز حمل و نقل عمومی ، مراسم تجلیل و تقدیر از فعالان عرصه حمل ونقل عمومی شهر اعم از تاکسی رانان ،اتوبوسرانان ومینی بوسرانان در حضور خانواده های ایشان  و مسئولین  شهر برگزار گردید.

 

 
 

دراین مراسم علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تبریک روز حمل و نقل گفت:” از رانندگان تلاشگرکه در  سرما و گرما ودر ساعات مختلف شبانه روز به شهروندان عزیز شاهین شهر سرویس دهی می کنند ، تشکر می نمایم” وی در سخنان خود  رویکرد شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر را رویکردی حمایتی از قشر ضعیف و زحمت کش رانندگان بر شمرد.

علی فتحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر با اعلام تبریک روز حمل و نقل اظهار داشت چرخش و رونق اقتصادی شهر همواره مرهون زحمات و تلاش رانندگان خدمتگزار می باشد که علی رغم مشکلات مالی موجود لحظه ای از خدمت به مردم فروگذاری نکردند و در شرایط مختلف اقتصادی  -اجتماعی نسبت به جابه جایی شهروندان اقدام نمودند.وی رویکرد همکاران خود شورای اسلامی شهر را حمایت از قشر راننده  دانست و اظهار داشت برای سرویس دهی بهتر به این قشر در برنامه ها و سیاستهای شهری مواردی لحاظ گردیده است که بخش از آن در سال ۹۷ اجرا و بخشی دیگر در سال ۹۸ اجرایی خواهد شد.

مهندس عشقی شهردار شاهین شهر  نیز ضمن عرض تبریک به تلاشگران عرصه حمل و نقل شاهین شهر گفت:حمل ونقل ، نبض توسعه اقتصادی وپویایی جامعه است و امروز بخش مهمی از اقتصاد کشور ما به وسیله صنعت حمل و نقل صورت می گیرد که این مهم همواره مشهود بوده است.
وی در ادامه ضمن تشکر و خداقوت به خانواده بزرگ حمل و نقل شهرداری شاهین شهر گفت: در حال حاضر سهم حمل و نقل عمومی مسافر در کشور ما حدود ۵/۴۳ درصد است که حدود ۲۵ درصد آن متعلق به تاکسیرانی ، ۱۶ درصد به اتوبوسرانی و ۵/۲ درصد متعلق به قطار شهری می باشد و این  خود نشان دهنده اهمیت حمل و نقل و نقش موثر رانندگان و فعالان این عرصه در رونق اقتصادی کشور است. 

عشقی در پایان از خانواده های رانندگان زحمت کش که با صبوری خود همراه و همگام ایشان در امر خطیر خدمت رسانی  به شهروندان هستند تقدیر و تشکر نمود.

سعید اکرم خانی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار و تبریک روز حمل نقل به گفت: در حال حاضر روزانه حدود ۶۰ هزار شهروند و مسافر در ناوگان حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در قالب اتوبوس درون و برون شهری، مینی بوس و تاکسی جابه جا می شوند.

وی از حمایتهای مسئولین به ویژه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در رسیدگی به مسائل مرتبط با حمل و نقل عمومی تشکر نمود و اظهار داشت حمل و نقل یک شغل خدمت رسانی است و خادمان این حوزه موظف هستند در هر شرایطی نسبت به انجام وظایف خود اقدام نمایند و حتی در مراسمی که به مناسبت تقدیر از فعالان این حوزه ترتیب داده شده است عده ای از آنها در سطح شهر در حال جابه جایی شهروندان هستند و در این جشن حضور ندارند.


شایان ذکر است در این مراسم ضمن اجرای برنامه های شاد و متنوع از تلاشگران و پیشکسوتان عرصه حمل و نقل با اهدا لوح تقدیر و جایزه  تجلیل به عمل آمد.

 

 


مربوط به: اخبار | بدون نظر

ارسال نظر