اختصاص اتوبوس ویژه جانبازان و معلولان خدمتی دیگر از سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر

akramkhani2

برای نخستین بار در شاهین شهر و با مصوبه شورای اسلامی شهر از سوی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر اتوبوس ویژه به جانبازان و معلولان اختصاص می یابد  

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر گفت: حسب تأکید حمید عشقی شهردار شاهین شهر مبنی بر تکریم و خدمت به جانبازان و معلولان عزیز، پس از پیشنهاد به شورای اسلامی شهر و مصوب شدن موضوع توسط اعضای شورای اسلامی شهر، برای نخستین بار اتوبوس ویژه جانبازان و معلولان راه اندازی می گردد.
وی در ادامه افزود:  این اتوبوس در خط شاهین شهر به اصفهان و بالعکس فعالیت دارد و مبلغ اختصاص یافته به آن بالغ بر شش میلیارد ریال است.
اکرم خانی خاطر نشان نمود:اتوبوس ویژه جانبازان و معلولان عزیز در دهه ولایت به بهره برداری خواهد رسید.

 

تعطیلی یک هفته ای جایگاه CNG پردیس

به اطلاع همشهریان عزیز می رساند جایگاه CNG پردیس جهت استاندارد سازی و انجام تعمیرات اساسی دوره ای (overhaul) تا اطلاع ثانوی (یک هفته) تعطیل می باشد. لازم به ذکر است جایگاه آزادگان (جنب پارکینگ کامیون داران) در این مدت فعال است.

قابل توجه شهروندان ومسافرین محترم-راه اندازی سرویس فوق العاده

به اطلاع میرساند باتوجه به ابلاغ تغییرساعت کار ادارات ،سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهین شهربه منظور رفاه مسافرین محترم اقدام به تغییرزمان شروع حرکت سرویس هادرکلیه خطوط با دایرنمودن سرویس فوق العاده به شرح ذیل نموده است.

حرکت اولین سرویس ازشاهین شهر (پایانه حافظ)به مقصد اصفهان ساعت15/5

حرکت اولین سرویس ازاصفهان (پایانه بابلدشت)به مقصدشاهین شهرساعت5/30

حرکت اولین سرویس خطوط داخلی ساعت 45/5

حرکت اولین سرویس حبیب آباد ازشاهین شهر (پایانه حافظ) 15/5

زیر مجموعه ها

سخن مدیرعامل

modirبا یاری خداوند منان و همت همکاران پرتلاش مان،قدم در راه رشد و خدمت رسانی مدرن و هوشمند به شهروندان برداشته ایم تا بتوانیم مسیر دستیابی و تحقق شعار سازمان "شهر الکترونیک،حمل و نقل الکترونیک" را هموار سازیم.

گزارش

امروز33
دیروز67
این هفته328
این ماه1267
کل4069

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل شاهن شهر می باشد.