حضور پرشور پرسنل ناوگان حمل ونقل شهرداری شاهین شهر در راهپیمایی روز قدس

مهندس اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهین شهر ضمن آرزوی قبولی طاعات  وعبادات همه روزه داران درماه مبارک رمضان وشبهای قدر،اظهارداشت امسال همچون سالهای گذشته پرسنل سازمان دوشا دوش سایرمردم انقلابی شاهین شهردر راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نمودند وانزجار قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضدانسانی وجنایت های رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین باسردادن شعارهای ضداستکباری وضدصهیونیستی اعلام نمودند.ایشان افزودندپرسنل ناوگان حمل ونقل شهرداری شاهین شهریک بار دیگر باحضور باشکوه خود درراهپیمایی روز جهانی قدس با آرمانهای معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)تجدید میثاق نمودند.

gh1gh2gh3

کارکنان سازمان مدیریت حمل و نقل یک روز حقوق خود را به هموطنان سیل زده هدیه نمودند

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهین شهر در گفتگو با واحد خبر شهرداری گفت: با توجه به وقوع سیل اخیر در برخی از استان های کشور کارکنان تلاشگر و نوع دوست سازمان یک روز از حقوق خود را به هموطنان عزیز سیل زده هدیه نمودند.وی در ادامه اظهار داشت: مبالغ حاصله به حساب اتحادیه های اتوبوسرانی و تاکسیرانی کشور برای یکپارچه سازی و توزیع در بین هموطنان سیل زده واریز گردید.

خدمتی دیگر از سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر به رانندگان تاکسی و همشهریان

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر: با توجه به شرایط اقتصادی و در راستای برنامه های حمایتی از قشر زحمتکش تاکسیران ،این سازمان لاستیک و روغن موتور با شرایط نیم بها بین رانندگان تاکسی توزیع خواهد نمود. 


وی در ادامه گفت: این اقدام حسب دستور حمید عشقی شهردار شاهین شهر، مساعدت شورای اسلامی شهر و همکاری اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در راستای حمایت از رانندگان و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان ارجمند آغاز گردیده است. اکرم خانی خاطر نشان نمود: رانندگان تاکسی های سمند، پژو 405 و پراید می توانند با مراجعه به سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر و ارائه کارت شهری معتبر، حواله لاستیک و روغن موتور خود را دریافت نمایند. رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر اظهار داشت: با توجه به اینکه در طول شبانه روز تعداد زیادی از شهروندان با ناوگان حمل و نقل تردد می نمایند بنابراین حمایت از قشر زحمتکش و خدوم تاکسیران برای ارائه خدمات هرچه مطلوب تر به شهروندان ارجمند ضروری است.

تلفن گویای رسیدگی به انتقادها و پیشنهادهای سازمان مدیریت حمل و نقل راه اندازی گردید

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: در راستای طرح تکریم شهروندان ارجمند تلفن گویای رسیدگی به انتقادها و پیشنهادهای سازمان راه اندازی گردید.
وی در ادامه افزود: شهروندان می توانند از طریق شماره تلفن 45224970 و 45224972 داخلی 8 انتقادها و پیشنهادهای خود را در خصوص سرویس دهی اتوبوس، مینی بوس و تاکسی اعلام و پاسخ دریافت نمایند.
اکرم خانی خاطر نشان نمود: با توجه به اینکه جابه جایی شهروندان شاهین شهری در قالب ناوگان حمل و نقل یکی از مهمترین اقدامات و خدمات شهرداری شاهین شهر است ، گفت: در این راستا سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری برای خدمات رسانی هرچه مطلوب تر به شهروندان، سالانه ناوگان خود را تجهیز می نماید.

زیر مجموعه ها

سخن مدیرعامل

modirبا یاری خداوند منان و همت همکاران پرتلاش مان،قدم در راه رشد و خدمت رسانی مدرن و هوشمند به شهروندان برداشته ایم تا بتوانیم مسیر دستیابی و تحقق شعار سازمان "شهر الکترونیک،حمل و نقل الکترونیک" را هموار سازیم.

گزارش

امروز26
دیروز25
این هفته276
این ماه595
کل1031

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل شاهن شهر می باشد.