توقف سرویس دهی ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری ( اتوبوس ) در شاهین شهر

akramkhani2

مهندس سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهرضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه به شهروندان محترم ، در خصوص توقف سرویس دهی این سازمان گفت : به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال آن و با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا شهرستان خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی ( اتوبوس ) از روز جمعه مورخ       ( 99/01/08) تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد وی افزود هدف از این تصمیم گیری حفظ سلامت شهروندان محترم بوده و امید است به یاری خداوند متعال پس از رفع مشکلات موجود فعالیت سازمان به روال عادی برگردد.

اقدامات پیشگیرانه سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر برای مقابله با ویروس کرونا

2

در راستای مقابله با ویروس کرونا سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر اقدامات پیشگیرانه انجام داد

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: با توجه به ورود ویروس کرونا در کشور و لزوم اقدامات پیشگیرانه در راستای حفظ سلامت شهروندان عزیز، سازمان به صورت روزانه تمامی اتوبوس ها ، تاکسی ها و ایستگاه هوشمند را ضدعفونی می نماید.

وی در ادامه از شهروندان خواست در حد امکان با ماسک و دستکش در محیط های شلوغ به خصوص در اتوبوس ها تردد نمایند.

1پوستر1

خدمت رسانی به شهروندان شاهین شهری باوجود شرایط نامساعد اقتصادی

علی رغم شرایط نامساعد اقتصادی ولی در خدمت رسانی به شهروندان ارجمند شاهین شهر لحظه ای غافل نخواهیم بود

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: به علت عمر بالای اتوبوس های سازمان و در نتیجه فرسودگی آنها،خدمات رسانی به شهروندان ارجمند را برای ما دشوار نموده که این مهم به عنوان یکی از دغدغه های شهرداری محسوب می گردد.

وی در ادامه افزود: روزانه 76 دستگاه اتوبوس در 14 خط درون و برون شهری بیش از 35 هزار شهروند را جابجا می نمایند که از این تعداد اتوبوس 53 دستگاه عمر بالای ده سال دارند.

اکرم خانی افزایش چند برابری قیمت اتوبوس و فقدان منابع مالی دولتی را از جمله مشکلات برای خرید اتوبوس عنوان نمود و گفت: با وجود این مشکلات ولی مجموعه سازمان مدیریت حمل و نقل با تمام توان و پشتکار لحظه ای از خدمت رسانی به شهروندان غافل نیستند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر خاطر نشان نمود: عدم توان خرید اتوبوس ما را مجبور به بازسازی اتوبوس های با عمر بالای ده سال نموده که در تلاشیم ان شاء الله تا پایان سال جاری 15 دستگاه اتوبوس را با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال بازسازی و مابقی اتوبوسهای فرسوده را در سال آینده بازسازی نماییم.

اکرم خانی در بخشی از سخنان خود به سیستم کارت بلیط اشاره نمودو گفت: سیستم کارت بلیط که در حدود یازده سال پیش راه اندازی شده باید بروز رسانی شود که در همین راستا این موضوع مورد بررسی ها و کارشناسی های متعدد قرار گرفت که در نهایت مقرر گردید کارت شهروندی با امکانات متعدد جایگزین کارت بلیط شود.

حضورپرسنل سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهین شهر در راهپیمایی یوم الله 22بهمن

همزمان با گرامیداشت سالروزپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران دریوم الله 22بهمن پرسنل تلاشگر وهمیشه درصحنه سازمان مدیریت حمل ونقل  شهرداری شاهین شهرهمگام باسایرهموطنان ایران اسلامی و دوشا دوش دیگر شهروندان درچهل  ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران که امسال مصادف باچهلمین روز شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی وهمرزمان شهیدش بود حضور بهم رساندند وبار دیگر با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ،مقام معظم رهبری وشهدا تجدید پیمان نمودند. شرکت کنندگان دراین مراسم خواستارتداوم راه شهید حاج قاسم سلیمانی وشهدای مقاومت بوده وانزجار خود را از استکبار جهانی ابراز نمودند.

IMG 1386

IMG 1359

IMG 1367

IMG 1370

IMG 1355

زیر مجموعه ها

سخن مدیرعامل

modirبا یاری خداوند منان و همت همکاران پرتلاش مان،قدم در راه رشد و خدمت رسانی مدرن و هوشمند به شهروندان برداشته ایم تا بتوانیم مسیر دستیابی و تحقق شعار سازمان "شهر الکترونیک،حمل و نقل الکترونیک" را هموار سازیم.

گزارش

امروز61
دیروز70
این هفته263
این ماه131
کل19754

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل شاهن شهر می باشد.